Milý deníčku, nejsem cool

1. října 2011 v 18:03 | Meisil
Dlouho jsem se neozvala, ale nebojte děcka, ještě žiju. a přečetla jsem si moc vtipný článek, tady. nebudu to komentovat, jen snad větou, že jsem hrdá, že moje vlasy jsou přírodně hnědé...
* * *
A teď už s parodií na život, klapka a: Akce!


Milý deníčku,
Můj život je na draka. Plavu, učím se, plavu a denně mám asi jen půl hodiny pro sebe, než jdu spát.
Připadá mi, že přicházím o spoustu událostí, na kterých bych neměla chybět a ve škole si připadám jako vyvrhel, protože nevím o všem, co se na facebooku šustne. Už jsem se tam nepodívala, ani nepamatuji. Navíc se nemůžu přidat ke skupině, která jde do kina, ani nestíhám vyjádřit svůj názor, protože tohle se "přeci řešilo včera po půlnoci, tys už spala?"
Ano deníčku. Chodím spát v osm, v půl deváté nejpozději, abych mohla jít ráno plavat. Mí spolužáci mě nechápou, jen jim vadí, že se mnou není žádná sranda.
A ani se nemůžu starat o svou krásu, představ si to! Jak mám vyjít mezi lidi, když mají moje vlasy celý můj život jednu přírodní barvu? A když moje nehty nezáří na dálku?
Ani nevíš, jak strašné to je, když netuším, co znamená to zpropadené slovo řasenka. A nedejbože, když nevlastním něco z těch nových hadrů, c si byla ta a ta skupinka kupovat včera?
"Kdy se to domlouvalo?"
"No, ráno, na FB"
Alespoň, že jsem se naučila pít silnou kávu. Sice zvládám jen jeden kelímek denně, ale oni taky spí tři hodiny, ne devět, jako já.

Ani dobré jídlo nepoznám! Byla bych, já hloupá, nešetřivá nána, šla do restaurace a dala si oběd se zákuskem za obrovský peníz, kdybych nebyla poučena, že mladá dáma má utrácet za oblečení, a ne za jídlo, které se dá levně pořídit v "mekáči", kde je ze zaručených surovin, zdravé a s obsahem tuku pouhopouhých osmdesát procent. Navíc, kdo by se cpal masem na olivovém oleji s otravnou zeleninovou přílohou, nebo něčím zdravějším, když liposukce je tak snadno dostupná.
Ach deníčku, ani na chlapce nemám vkus, ba ani čas. Já bláhová bych snila o vzdělaném kamarádovi, se zálibou v Monty Pythonech, když si mohu vybrat z tisíců těch, kteří se umí rozkošně chichotat a stále u sebe nosí ty nezbytné cigaretky. Přece bych nemohla mít kluka, co nekouří! To by nebylo "kůl"!
Hned zítra deníčku, hned zítra vezmu všechny své peníze a vyměním je za minisukně, make-up, tu podivnou věc, řasenku, žehličku na vlasy a předplatné všech dívčích časopisů, které najdu.
PS: Víš, deníčku, někdy si z tebe utahuju :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarlett Flame [Tazi] | Web | 2. října 2011 v 12:35 | Reagovat

TEn konec.. :D
Ale pokud je to tak nějak "pravda" sopucítím s tebou, znám to. tAKY JSEM vyVRHEL.. :/

2 Scarlett Flame [Tazi] | E-mail | Web | 3. října 2011 v 14:40 | Reagovat

Jo, Zeměplocha je dost dobrá. Ale smutné je, že ode mně ze třídy ji nikdo nezná. A nezná ji ani polovina školy... Takovou dobrou sérii knih :/
:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama