mišmaš na začátek školního roku

7. září 2011 v 20:01 | Meisil
Tento týden jsem začala s plným tréninkovým programem. Doufám, že to zvládnu a nepadnu po prvním měsíci, ne-li pár dnech. Několik údajů pro začátek:


Počet odpoledních tréninků: 5
Počet ranních tréninků: 4
Celkový čas strávený v bazéně: 7,875 hod/týden
Váha (7. 9. 2011): 48,5 kg
Počet jídel/ den: 4-5 (+ ovocné svačinky)
Nejbližší závody: 17.9. 2011
Tak to bychom měli. Jen tak pro zajímavost, nejsem anorektička. Jednoduše nemůžu být, když prakticky jenom žeru žeru žeru. Ale už mě štve, že mi lezou kosti. Víte, jak nechutný t je pocit, když si lehnete na bok a kostnatým loktem se bouchnete o svou ještě kostnatější pánev? Skoro si říkám, že by to tam chtělo nějaké vycpávky. A k tomu mám bicáky. Jo, stěžuju si na svoje svaly, ale nikdy bych je za nic nevyměnila. Prostě jsem to já. A jsem se sebou spokojená. J
Díky ranním tréninkům chodím spát v osm večer a to se prosím do postele těším. Vstávám v pět, jdu na trénink, do školy, zase na trénink, domů, večeře, příprava do školy, pár řádků knížky a do postele. S tímhle životem se holt budu muset smířit. A nevadí mi to. Sice nemám čas na své jiné zájmy, na kluky a podobně, ale stejně si myslím, že jinde, než na plavání ideálního kluka neseženu (momentálně jsem zamilovaná do jednoho spoluplavce, ale o tom jindy). Takže proč chodit po městě a mrkat na cool týpky s cigárem v puse, když mám ty nejlepší před nosem, že?
K závodům: čeká mě nejtěžší Challenge, jakou jsem kdy podstoupila. Celodenní štafeta šesti lidí, venkovní bazén 50 metrů, 24 hodin. Lidi se budou střídat po přibližně dvou kilometrech, spíše půlhodinách. Začíná se v deset ráno, končí se v deset ráno dalšího dne. Plave se i přes noc a po zkušenosti s ranním vstáváním v září… pozn. Na seznam potřebných věcí: spacák. Dobrý spacák.
Doufám, že jste alespoň část dnešního článku přelouskali a pochopili. Na nějaké smysluplnější články, povídky, a tak podobně, to si prosím počkejte, až se mi trochu ustálí denní chod. Možná se něco objeví o víkendu, ale jinak mějte trpělivost
Díky
meisil
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jr | E-mail | Web | 25. června 2012 v 12:36 | Reagovat

Pravdu máš....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama