Tábor a další výmluvy

5. srpna 2011 v 20:49 | Meisil
Vím, že je to dost otřepaná fráze, ale: Prosím, omluvte mou nepřítomnost o prázdninách. Nabrala jsem si toho nějak moc a nestíhám. Povídka je přednastavená, tudíž by měla pravidelně vycházet, ale jinak se k internetu nedostanu.
Až mi zbude trochu času, napíšu podrobně o táboře, možná přihodím nějakou hlubokomyslnou depresivní úvahu o životě (napadlo mě skvělé téma, ale pššt ;-))


Rozhodla jsem se, že se těším do školy a na biologii, ačkoli tu letošní šutrologii budu přenášet s těžkým srdcem... No nic. Opravdu, ve stavu, kdy jsem šla spát někdy po půlnoci a večerní bojovce, k tomu zmožená sestřinou radostí, že jsem konečně doma, se necítím ve stavu na nějaký sáhodlouhý proslov.
Bohužel, nesmíte ode mne čekat nějakou šíleně častou aktivitu. Pozítří se jedu potit na kola na soustředění a tam internet ani nálada na psaní rozhodně nebude. Pak bude následovat týden s rodiči, pak zase soustředění... Nemám to lehké.

PS: Na táboře jsem dostala nápad na takovou trochu hororovou povídku o staré barabizně, ale zatím je to ve stadiu podvědomé myšlenky a rozvinula jsem další kousek do MeirTiria Haiallas. Můžete se těšit na dramatický kousek s Živelnými tvory a rivalitou tří vesnic :D

PS2: Do Skřetích Trenek! Nemůžu psát komentáře! Nevíte, U všech Latrín, co s tím?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 D.:) | Web | 14. srpna 2011 v 19:29 | Reagovat

Děkuji moc za komentáře... nejen že mi udělaly radost, ale především mě přivedly k tobě na blog. Máš to tu opravdu parádní! Desing... i články, které jsem zatím přečetla se mi moc líbily. Asi máš dalšího pravidelného návštěvníka :-D...! Hodně štěstí v dalším blogovní!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama