Jsem zlá, nafoukaná, hnusná babizna, která provozuje kyberšikanu!

6. července 2011 v 14:48 | Meisil
Je to strašné zjištění, ale včera jsem sklouzla příliš hluboko. Nezvládla jsem se držet zpátky a snažit se s hrdostí a neposkvrněna odejít. Zdálo se to jako zábava, ale teď toho lituju. Určitě občas vidíte v TT odkaz na nějaký MucQovatý blog. Já taky. Ne, že bych byla z těch, kterým se to líbí, ale rozhodně jsem z posledních, které by někoho urážely.

Dělala jsem si legraci svým nevybíravým způsobem, který se tak snažím omezit, debatovala jsem s dalšími blogery a až dneska jsem zjistila, jak hluboko jsem klesla. Totiž ano, to, že se chytnu nějakého tématu a nedokážu se odtrhnout, dobře, uklouznutí, které se dá ještě přežít a respektovat, ale další věcí je, když den potom člověk, se kterým jsem se s nadhledem bavila a myslela si "Super, je to sranda a zítra na to všichni zapomeneme", napíše článek o tom, jak jsme se všichni krásně bavili, jak jsou růžowqy hnusné a ubohé a vytrubuje do světa, že takoví lidé nesmějí existovat. Dobře, možná to trošku přeháním, ale tak mi to prostě přijde.
Zábava, která se zvrtne v něco tak hnusného, jako je urážení, byť by urážený byl člověk nejhoršího rázu, přestává být zábavou a už balancuje na hranici zákona, kde pro ty starší z nás může skončit i vězením.
Opravdu mě mrzí, že jsem se zapletla s netolerancí a vím, že je to chyba, na kterou se možná brzy zapomene na povrchu, ale usídlí se někde hluboko a v budoucnu, až to bude ta nejnežádoucnější věc, vypluje na povrch, jaká jsem byla zrůda. A nikdo nebude chtít slyšet, že to bylo jen malé uklouznutí, zato všichni uvidí, že jsem netolerantní.
Nemám ráda články bezvýznamné, jednovětné a psané vypatlátorem, nemám ráda holky, které si myslí, že tunou líčidla vyřeší všechny problémy a nesnáším lidi, kteří se mi smějí, že nemám čas s nimi jít kouřit do křoví, když náplní mého života je vzdělání a sport.

Včera jsem spadla hluboko. Moje názory jsou moje názory a jako slušný člověk bych je měla podávat formou, která neurazí, nebo, když to neumím, raději neříkat nic. Bude to trvat dlouho, než získám svou starou úroveň, tak snadno ztracenou. (Vám se může zdát, že jsem už zase dobrá, jenže já se musím vyšvihnout před sebe samou.)
Takže tímto bych se chtěla čestně zavázat, že až zase uvidím odkaz, ve kterém budou nesmyslná Q,h a množství jiných písmen, která se zdánlivě nedají přečíst, nerozkliknu ten článek a nevyjádřím se.

(a Nepřidám odkaz na ten blog, který jsem urážela, stejně ho bude většina znát a já už mu nebudu zvadat návštěvnost ani svým přičiněním, ani nepřímo.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 thats-mee | Web | 6. července 2011 v 23:16 | Reagovat

Vím, nebyl to asi nejlepší nápad...
Pro mě to byl každopádně způsob, kde jsem si vybila všechnu tu nenávist, kterou jsem získala za poslední rok nebo dva...
Znala jsem spoustu lidí,co se chovali takhle, oni vlezli kam se dalo a otravovali každého....
Vybila jsem si na ní nenávist a myslím, že si to zaslouží, když nás nazývá tlusťoškama a ostatníma sprostýma slovama....

2 meisil | E-mail | Web | 7. července 2011 v 11:12 | Reagovat

[1]: Jo, ale jednou to stačilo. budu na to vzpomínat ještě dlouho, ale já, tvor pesimistický, se na to budu ještě dlouho dívat z té horší stránky

3 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:38 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.