Nový zrod

11. června 2011 v 22:48 | Meisil
Ano. MeiSil se rozhodla, že se přestěhuje ze svého rok a půl starého blogu a začne nanovo s tímto. Potřebuje ale čas, aby všechno dopodrobna promyslela a nastolila řád. Co se týče MeirTirie, pracuji na vytvoření dějin.
Můžete se těšit na popis například Války Diavenské, kde se prakticky povraždili ohniví draci s vodními. Taky zavítáme do několika měst, hlavně těch, která se vyskytují v povídkách, a povíme si, jak co kde funguje. V nejbližší době odtut zmizí příběh Viverine, které se nepodařilo mne oslovit a naopak zde přibyde něco o Mindë, Nabrienovi, Túronovi a dalších, kteří mi nějakým způsobem přirostli k srdci.
Od listopadu pracuji na jednom velkém díle, které však s MeirTirií nemá nic společného. V současné době má padesát stránek. :)
Pravděpodobně to zde bude ještě předěláno, zmizí množství rubrik a nahradí se něčím jiným. Chtěla bych se specializovat na MeirTirii, přidávat jednodílné kousky a někdy i něco, co nakreslím.
Díky tomu, že tahle adresa je opravdu pro mě anonymní, ráda bych se rozpovídala o svých názorech v rubrice Enayi. Je to jednodušší.
Nechci zakládat hafo rubrik, asi udělám jen ty čtyři, které jsou viditelné nahoře. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama