I have a fire, and i'm not afraid to use it

17. listopadu 2010 v 23:16 | Meisil |  Sběr
Tak tenhle obrázek mi zabral třicet minut kreslení mikrotužkou a asi tři hodiny práce na počítači. Původně jsem si chtěla procvičit manga oči, ale jaksi se k tomu samovolně přidalo tělo a k postoji mi připadal logický i ten plamen na ruce. Říkala jsem si, že takhle nějak by měla vypadat správná neohrožená hrdinka. Já nevím, pokochejte se sami. A taky bych byla ráda, kdybyste občas zanechali nějaký ten komentář, protože se na ten článek sice pár lidí podívá, ale je to celkem k ničemu.klik na obrázek
obrázek nefunguje, takže "klik" sem

+ : Postoj je úžasný, úplně říká "jen si mě zkuste sežrat". Výraz taky ujde. Ruce jsou ve správném poměru i perspektivě. Plamen doopravdy vypadá tak, jak má. Vlasy vzadu jsem konečně vyřešila. To, jak se mi podařilo vybarvit oblečení.

- : Čáry jsou nepřesné, moc bílé a nedají se zpravit. To oříznutí je k ničemu. Na detaily bych se být vámi radši nedívala, jestli si chcete zachovat zdravý žaludek.

PS: Sice sem nikdo nechodí, ale stejně se omlouvám. Mám moc práce a nemůžu sedět pořád na blogu. Navíc nemám o čem psát. V mém světě se rozpoutala vzpoura elfů a já vymýšlím sci-fi. Až se k tomu dostanu, o elfech napíšu. Mají zajímavou historii. (No dobře, mám o čem psát, ale to ničemu nepomůže. Nevím totiž, jak to formulovat)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amia | Web | 5. prosince 2010 v 15:00 | Reagovat

Nechávám koment!   XD
Dlouho jsem tu nebyla, ke své hanbě musím říct. Hrdinka je nádherná, hned by seš mi hodila do nějaké povídky ;)
Je inspirující.

Jak se ti povedlo nabarvit ten plamen? To máš nějaký program na počítači nebo prostě jen vybarvuješ a vybarvuješ a vybarvuješ...?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama