MeiSil

11. října 2010 v 20:05 | MeiSil
http://meisil.blog.cz/
Říkejte mi meisil. Je mi čtrnáct a tři čtvrtě, od září nastupuji do kvarty a závodně plavu. To jen tak na okraj. K blogu. Tento jsem založila v říjnu, ovšem aktivně jsem na něm začala působit až koncem června. Zasvětila jsem jej fantasy, svým povídkám, názorům i výtvarným patvorům. Zatnula jsem zuby a občas se tam naleznou výplody horší, než na krásné cézet. Ano, přiznávám to bez mučení.
Mám ráda sport, blog, Monty Pythony, čtení a poslouchám převážně Rock a soundracky. Jo a jsem vyšinutá…Život, vlastnosti, čeho chci dosáhnout:
Mé pravé jméno znát nemusíte, ale začíná na M. (věřili byste, jak je těžké udržet se v anonymitě?). Jméno Meisil jsem si vybrala, protože v mé pseudoelfštině znamená něco jako "moje duše". Svým způsobem se touto přezdívkou zavazuji k tomu, abych se nepřetvařovala.
Je mi čtrnáct a tři čtvrtě, na podzim dosáhnu té "očekávané" hranice. Upřímně, k čemu mi občanka bude, mimo to, že se na mě zákon vypustí zpod ochranných křídel? Studuji na osmiletém gymnáziu s poměrně dobrým prospěchem, jsem ale jen člověk, tudíž stvoření omylné, se sklonem k shazování viny na profesory ("Já jsem se učila, to ten fyzikář si na mě zasedl" atp.)
Myslím si o sobě, že jsem vyrovnaná a inteligentní dívka, s poměrně ucelenou představou o tom zlém krutém světě tam venku. Proto jsem si vymyslela vlastní imaginární svět (MeirTirii, že ano…) a uzavírám se do něj.
Jsem introvertní vůdčí typ. Nemožné, říkáte? Pcha! Jsem šedá eminence. Stojím v pozadí a potichu našeptávám nápady, za něž získávají zásluhy jiní. Nuda. Jinak se snažím být veselá, "Always look on the bright side of life", jak říká jedna písnička. J

Od první třídy závodně plavu a pomalu se hrabu až k pětiset bodovému ohodnocení (jen pro zasvěcené) a stylu motýlek se vyhýbám jak čert kříži, neb není stylu těžšího a maminkou vnucovanějšího, raději se držím na pohled horšího, ale zato méně únavného kraulu.
I jinak jsem sportovní typ. Běhám, lyžuji, jezdím na kole, na kánoi, hraji ping-pong babičkou a provozuji své oblíbené cvičení vyžer-lednici-sotva-je-naplněna.
Krom sportu, o němž by mi stačilo povídání hodně na dlouho, jsem našla zalíbení ve čtení, na které ovšem poslední dobou nemám mnoho času. Ano, povinnou četbu flákám, jestli se ptáte na tohle. Raději si kreslím do sešitu, než číst pod lavicí.
Tím se dostáváme k další zálibě: patlání výtvarných patvorů. Začala jsem se kamarádit s tužkou a od začátku školního roku jsem popsala šest šedesátistránkových sešitů. Tahle moje produktivita mě oslovila a já, demonstruje množství pokácených stromů, použitých při výrobě mnou znečištěného papíru, jsem si začala přát míti tablet. A ejhle, nemůžu věřit vlastním očím, ale mám ho!
Jinak, poslouchám prakticky všechno, až na dechovku a hip hop. Ve vážné hudbě taky kulhám. Mými oblíbenými interprety jsou: The Clash, Green Day, Evanescence (a jejich Going Under), Klaus Badelt (soundtrack k Pirátům z Karibiku I.) a Hans Zimmer (sountrack Piráti 2,3,4) a mnoho dalších, hlavně rockových skupin (Rolling Stones, AC/DC-Highway to Hell)…PS: za ABBU mě nezabíjejte prosím…
Z tvůrců hejbacích obrázků mám ráda Monty Pythony (Létající Cirkus, Holy Grail, Life of Brian…) a Zdeňka Milera (Krteček) a, kupodivu i Matta Groeninga (hádejte, co vytvořil?)


Tento blog jsem si založila, abych zde publikovala svůj svět, svoje názory a výtvory. Pokud jste dočetli tento článek, vězte, že je jeden z nejdelších. Za svými názory si budu stát a kopírky utopím třeba v Podolí, kde jsem byla jednou na závodech (chňo chňo).
Před tímto blogem zde byl ještě jeden BIRDBRAINS.BLOG.CZ, na který jsem pyšná dodnes. Z důvodů, které mě donutily jej opustit, jmenuji pouze ten, že "člověk nemůže zůstat ve své první práci". Vyložte si to dle libosti. A teď prosím alespoň 31 vteřin ticha za přezdívku Brita.

Děkuji za pozornost
meisil
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 paneenka | Web | 12. října 2010 v 18:27 | Reagovat

To neni tolik jiny xDxDxD

2 lejdis | Web | 14. července 2011 v 19:46 | Reagovat

Čtu tento článek a místy mi připadá, že jsem jej snad psala já. :) Vážně toho máme tolik společeného. Jen něco málo: je mi čtrnáct, na podzim mám narozeniny. Mé jméno též začíná na M. Přátelé o mně též říkají, že jsem vůdčí typ, zároveň však introvert. Miluju psaní ;) (viz. můj blog) Miluju fantasy.

Možná to vypadá, že si vymýšlím, abych se ti podobala, ale proč bych to dělala? Mám názor, že každý jsme originál a kopie nejsou třeba :) Jestlichceš, věř, jestli nechceš ne. ale je to pravda ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama